Skis ZYMAX CLASSIC AR IFP

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

ZYMAX CLASSIC AR sú rekreačné lyže na klasiku pre fitness orientovaných lyžiarov. Tenšie jadro má nižšiu hmotnosť a tolerantnejší flex na špičke a päte lyží. Vďaka Active Cap konštrukcii, Low Density core jadru a Extended Edge technológii...
Read more
Sidecuts dimensions (mm)
44//mm
Level
Beginner
Expert
Usage
On trail
Off trail

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of ZYMAX CLASSIC AR IFP

characteristics

More Information
Base tuning K7000
Plate IFP
SKU RHGWF05 000
Ski Core LDC Premium
Ski construction Activ' Cap & Extended edge
Weight 640 gr / pair

Profile

More Information
Sidecuts dimensions (mm) 44//

description & fixations

ZYMAX CLASSIC AR sú rekreačné lyže na klasiku pre fitness orientovaných lyžiarov. Tenšie jadro má nižšiu hmotnosť a tolerantnejší flex na špičke a päte lyží. Vďaka Active Cap konštrukcii, Low Density core jadru a Extended Edge technológii poskytujú tieto bežky precízny výkon. Sklznica so šupinami AR Plus poskytuje perfektnú rovnováhu medzi odrazom a sklzom na každom type snehu. Platňa IFP ( Integrated Fixation Plate) je kompatibilná s naším novým systémom viazania Turnamic®, ktorý udržuje prirodzený flex lyží, kontakt zo snehom, precíznosť a sklz.

Why choose the ZYMAX CLASSIC AR IFP

LDC PREMIUM CORE

Exkluzívne jadro značky Rossignol, drevené jadro so vzduchovými kanálikmi je vystužené bazaltovými vláknami, aby lyže poskytli vyššiu pevnosť a zvýšenú energiu.

AR PLUS waxless pattern

Vyfrézované šupiny v zóne odrazu, takto zhotovené šupiny veľmi dobre držia a nestrácajú na sklze v každých snehových podmienkach.

ACTIV CAP

Konštrukcia ACTIVE CAP kombinuje ROSSICAP s viacsmerovými sklenými vláknami, aby bola dosiahnutá optimálna pružnosť po celej dĺžke, dobrý sklz v nerovnom teréne a lepšia torzná tuhosť.

ZYMAX CLASSIC AR IFP
loading