Skis ULTRA-LITE WAXLESS-IFP

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Bežecké lyže ULTRA-LITE WAXLESS sú turistické lyže do stopy pre aktívnych lyžiarov. Honeycomb jadro v kombinácii s LDC (Low Density Core) zaručuje nízku hmotnosť, energiu pri odraze a precízny výkon. Sklznica so šupinami AR Plus poskytuje...
Read more
Sidecuts dimensions (mm)
48-44-47mm

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of ULTRA-LITE WAXLESS-IFP

characteristics

More Information
Base tuning K7000 / Double Cut
Plate IFP
SKU RHGWF13 000
Ski Core LDC Premium - Honeycomb
Ski construction Activ' Cap & Extended edge
Weight 690 gr / 198

Profile

More Information
Sidecuts dimensions (mm) 48-44-47

description & fixations

Bežecké lyže ULTRA-LITE WAXLESS sú turistické lyže do stopy pre aktívnych lyžiarov. Honeycomb jadro v kombinácii s LDC (Low Density Core) zaručuje nízku hmotnosť, energiu pri odraze a precízny výkon. Sklznica so šupinami AR Plus poskytuje perfektnú rovnováhu medzi odrazom a sklzom na každom type snehu bez pridávania stúpacieho vosku, kým dlhšie dĺžky lyží dodávajú väčšiu klznú plochu pred a za viazaním. Kompatibilné s naším novým systémom viazania Turnamic®, ktorý zachováva prirodzený flex lyží.

Why choose the ULTRA-LITE WAXLESS-IFP

LDC PREMIUM CORE

Exkluzívne jadro značky Rossignol, drevené jadro so vzduchovými kanálikmi je vystužené bazaltovými vláknami, aby lyže poskytli vyššiu pevnosť a zvýšenú energiu.

AR PLUS waxless pattern

Vyfrézované šupiny v zóne odrazu, takto zhotovené šupiny veľmi dobre držia a nestrácajú na sklze v každých snehových podmienkach.

ACTIV CAP

Konštrukcia ACTIVE CAP kombinuje ROSSICAP s viacsmerovými sklenými vláknami, aby bola dosiahnutá optimálna pružnosť po celej dĺžke, dobrý sklz v nerovnom teréne a lepšia torzná tuhosť.

ULTRA-LITE WAXLESS-IFP
loading