Skis DELTA CLASSIC JR IFP

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

DELTA CLASSIC JR sú pretekové lyže na klasiku pre zdatných juniorov. Active Cap a jadro Premium LDC s hranami Extended Edge zaručujú účinný a precízny výkon.Špeciálna odrazová zóna pod viazaním poskytuje dokonalý grip a účinný odraz. Kompatibilné...
Read more
Sidecuts dimensions (mm)
40/44/44/44mm
Level
Beginner
Expert
Usage
On trail
Off trail

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of DELTA CLASSIC JR IFP

characteristics

More Information
Base tuning K5000
Plate IFP
SKU RHGWF23 000
Ski Core LDC +
Ski construction Active cap
Weight 520 gr / pair

Profile

More Information
Sidecuts dimensions (mm) 40/44/44/44

description & fixations

DELTA CLASSIC JR sú pretekové lyže na klasiku pre zdatných juniorov. Active Cap a jadro Premium LDC s hranami Extended Edge zaručujú účinný a precízny výkon.Špeciálna odrazová zóna pod viazaním poskytuje dokonalý grip a účinný odraz. Kompatibilné s naším novým systémom viazania Turnamic®, ktorý udržuje prirodzený flex lyží a kontakt zo snehom.

Why choose the DELTA CLASSIC JR IFP

HONEYCOMB STRUCTURE

Ultraľahké jadro s kvalitného papiera v šesťuholníkovom tvare poskytuje dobrý pomer pevnosti k hmotnosti pre špičkové výkony.

NUMERIC FINISH

Príprava sklznice pre Svetový pohár pretekovým oddelením otvára nové možnosti prípravy lyže, tak aby mala lepší sklz. WCS lyže s viacerými úpravami prispôsobené pre špecifické podmienky.

ACTIV CAP

Konštrukcia ACTIVE CAP kombinuje ROSSICAP s viacsmerovými sklenými vláknami, aby bola dosiahnutá optimálna pružnosť po celej dĺžke, dobrý sklz v nerovnom teréne a lepšia torzná tuhosť.

DELTA CLASSIC JR IFP
loading