Skis DELTA CLASSIC IFP

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

DELTA CLASSIC s pretekovou precíznosťou sú lyže určené expertov bežeckého lyžovania v klasickom štýle. Konštrukcia lyží Delta má jadro Nomex Honeycomb ako lyže X-ium, ktoré zaručuje veľmi nízku hmotnosť a precízny výkon. Špeciálna odrazová zóna...
Read more
Sidecuts dimensions (mm)
44 //mm
Level
Beginner
Expert
Usage
On trail
Off trail

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of DELTA CLASSIC IFP

characteristics

More Information
Base tuning K7000
Plate IFP
SKU RHGCP03 000
Ski Core Honeycomb
Ski construction Activ' Cap & Extended edge
Weight 600 gr / pair

Profile

More Information
Sidecuts dimensions (mm) 44 //

description & fixations

DELTA CLASSIC s pretekovou precíznosťou sú lyže určené expertov bežeckého lyžovania v klasickom štýle. Konštrukcia lyží Delta má jadro Nomex Honeycomb ako lyže X-ium, ktoré zaručuje veľmi nízku hmotnosť a precízny výkon. Špeciálna odrazová zóna poskytuje maximálnu priľnavosť a jednoduchší odraz. Kompatibilné s naším novým systémom viazania Turnamic®, ktorý udržuje prirodzenú pružnosť lyží a kontakt zo snehom.

Why choose the DELTA CLASSIC IFP

HONEYCOMB STRUCTURE

Ultraľahké jadro s kvalitného papiera v šesťuholníkovom tvare poskytuje dobrý pomer pevnosti k hmotnosti pre špičkové výkony.

NUMERIC FINISH

Príprava sklznice pre Svetový pohár pretekovým oddelením otvára nové možnosti prípravy lyže, tak aby mala lepší sklz. WCS lyže s viacerými úpravami prispôsobené pre špecifické podmienky.

ACTIV CAP

Konštrukcia ACTIVE CAP kombinuje ROSSICAP s viacsmerovými sklenými vláknami, aby bola dosiahnutá optimálna pružnosť po celej dĺžke, dobrý sklz v nerovnom teréne a lepšia torzná tuhosť.

DELTA CLASSIC IFP
loading