Bindings Women's Snowboard Bindings Voodoo S/M

Dámske viazanie Voodoo ponúka all-mountain rozmanitosť v dizajne kde je vybalansovaný komfort a kontrola progresívnej jazdy. AsymFrame opierky a nastaviteľná veľkosť podložky pod botou bez šrobovákov poskytuje komfort, stabilitu so zvýšenou...
Read more
Color :000

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART

Details of Women's Snowboard Bindings Voodoo S/M

Description

Dámske viazanie Voodoo ponúka all-mountain rozmanitosť v dizajne kde je vybalansovaný komfort a kontrola progresívnej jazdy. AsymFrame opierky a nastaviteľná veľkosť podložky pod botou bez šrobovákov poskytuje komfort, stabilitu so zvýšenou kontrolou snowboardu, spolu s EVA mäkkou podložkou pod celou botou a nárazovou podložkou pod pätou dokonale absorbujú vibrácie a doprajú ti tak hladkú jazdu. Quick-Adjust Comfort – Dizajn šikmej pracky sa prispôsobuje bote a ponúka ľahké a rýchle nastavenie. Increased Leverage – pridvihnuté podložky pod palcom sú plne nastaviteľné a maximalizujú tak kontakt bota – viazanie  a presnosť
Immediate Power - AsymFrame opierky maximalizujú bočný flex popri kontakte s nastaviteľnou pätou pre okamžitý prenos sily a stabilitu

characteristics

Product

More Information
SKU RGJ0009 0000TU
Weight 1780gr/pair

Key features

More Information
Snowboard bindings flex rate 7
Baseplate Nylon/ Glass
Footbed Full Length EVA W/Crash Pad Heel Pad
Hi-back Asymframe
Straps One Shot 3D Molded W/Spinal Cord
Buckles Alumalight
Extra Full Length EVA W/Crash Pad Heel Pad

Why choose the Women's Snowboard Bindings Voodoo S/M

ASYMFRAME

Opierky ASYMFRAME maximalizujú bočnú pružnosť pri zachovaní kontaktu s nohou pre okamžitý prenos energie a lepšiu stabilitu.

ANGLED RAMPS

Čím je bližšie prstová rampa k topánke, tým je ovládanie dosky precíznejšie. Na vybraných viazaniach máme naklonené rampy, ktoré zväčšujú kontaktnú plochu topánky a prinášajú tak nové pocity na doske. Veľkosť topánok je zobrazená na bočnej strane rampy pod špičku pre správne nastavenie.

ALUMALIGHT BUCKLE

Ultraľahká alumíniová konštrukcia s dlhou životnosťou a nízkou hmotnosťou. Račňový systém umožňuje rýchle utiahnutie alebo povolenie popruhov.

SPINAL CORD

Nová éra popruhov viazaní. Pružnejší vnútorný popruh, SPINAL CORD sa lepšie prispôsobí obuvi a poskytuje rýchle nastavenie.

FULL LENGTH EVA W/CRASH PAD HEEL PAD

Základová platňa viazania pokrytá po cele ploche materiálom EVA maximalizuje pohlcovanie nárazov a vibrácií.

ONE SHOT STRAP

Naše 3D popruhy TPU uchytia topánku v bočnom aj vertikálnom smere. Poskytujú presný kontakt topánky s viazaním pre okamžitý prenos energie a stabilitu.

Women's Snowboard Bindings Voodoo S/M
Color:000
loading