Bindings Unisex Touring Nordic Bindings Tour Step In

Skompletuj sprzęt do rekreacyjnych nart biegowych, wybierając wiązania Tour Step In. Wiązanie z systemem Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi podeszwami butów w technologii NNN® i Prolink®. System pozwala szybko i bez użycia narzędzi...
Read more
Color :000
Indicative price : 39,99 €

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART

Details of Unisex Touring Nordic Bindings Tour Step In

Description

Skompletuj sprzęt do rekreacyjnych nart biegowych, wybierając wiązania Tour Step In. Wiązanie z systemem Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi podeszwami butów w technologii NNN® i Prolink®. System pozwala szybko i bez użycia narzędzi wyregulować położenie wiązań w kierunku przód-tył, odpowiednio do panujących warunków śniegowych. Przyjazny system step-in pozwala na szybkie wpinanie i wypinanie butów. Wiązanie jest kompatybilne wyłącznie z płytą Turnamic® IFP.

Przyjazna dla użytkownika regulowana konstrukcja TURNAMIC® oferuje możliwość łatwego wpinania i wypinania butów oraz dostosowania środka ciężkości wiązania do panujących warunków bez użycia narzędzi.

Szybka konfiguracja bez użycia narzędzi
Zastosowanie systemów zapięć Double Lock Slider (w zestawach wyczynowych) i Clip Lock Slider pozwala na prosty montaż i regulację położenia wiązania na nowej płycie IFP.

Flex dostosowany do techniki klasycznej
Klasyczny fleksor z możliwością wymiany bez użycia narzędzi umożliwia progresywne przenoszenie mocy i lepszą kontrolę nart podczas jazdy stylem klasycznym.

characteristics

Product

More Information
SKU RJG1006 0000TU
Weight 236g / Paar

Other Features

More Information
Bindings weight 236 g / pair
Mechanism Automatic in / Manual out
Bindings system IFP
Bindings flex Classic
Bindings platform (mm) 59
Recommended ski boots size 35 - 52
Unisex Touring Nordic Bindings Tour Step In
Color:000
loading