Bindings Unisex Nordic Bindings Race Skate

Postaw na wyczynową jakość. Wiązanie Race Skate zaprojektowano z myślą zarówno o zawodowych narciarzach, jak i osobach uprawiających narciarstwo rekreacyjnie. Wiązanie oparte na systemie Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi podeszwami...
Read more
Color :000

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART

Details of Unisex Nordic Bindings Race Skate

Description

Postaw na wyczynową jakość. Wiązanie Race Skate zaprojektowano z myślą zarówno o zawodowych narciarzach, jak i osobach uprawiających narciarstwo rekreacyjnie. Wiązanie oparte na systemie Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi podeszwami butów w technologii NNN® i Prolink®. System pozwala szybko i bez użycia narzędzi wyregulować położenie wiązań w kierunku przód-tył, odpowiednio do panujących warunków śniegowych. Przyjazny system step-in pozwala na szybkie wpinanie i wypinanie butów. Wiązanie jest kompatybilne wyłącznie z płytą Turnamic® IFP.

Przyjazna dla użytkownika regulowana konstrukcja TURNAMIC® oferuje możliwość łatwego wpinania i wypinania butów oraz dostosowania środka ciężkości wiązania do panujących warunków bez użycia narzędzi.

Szybka konfiguracja bez użycia narzędzi
Zastosowanie systemów zapięć Double Lock Slider (w zestawach wyczynowych) i Clip Lock Slider pozwala na prosty montaż i regulację położenia wiązania na nowej płycie IFP.

Flex dostosowany do techniki łyżwowej
Fleksor łyżwowy z możliwością wymiany bez użycia narzędzi umożliwia progresywne przenoszenie mocy i lepszą kontrolę nart podczas jazdy stylem łyżwowym.

characteristics

Product

More Information
SKU RJJ1002 0000TU

Other Features

More Information
Bindings weight 228 g / pair
Mechanism Automatic in / Manual out
Bindings system IFP
Bindings flex Skate
Bindings platform (mm) 59
Recommended ski boots size 35 - 52
Unisex Nordic Bindings Race Skate
Color:000
loading