Bindings Unisex Nordic Bindings Race Pro Classic

Postaw na wyczynową jakość. Wiązanie Race Pro Classic zaprojektowano z myślą zarówno o zawodowych sportowcach, jak i osobach uprawiających narciarstwo rekreacyjnie. Wiązanie oparte na systemie Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi...
Read more
Color :000

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART

Details of Unisex Nordic Bindings Race Pro Classic

Description

Postaw na wyczynową jakość. Wiązanie Race Pro Classic zaprojektowano z myślą zarówno o zawodowych sportowcach, jak i osobach uprawiających narciarstwo rekreacyjnie. Wiązanie oparte na systemie Turnamic® Nordic jest kompatybilne ze wszystkimi podeszwami butów w technologii NNN® i Prolink®. System pozwala szybko i bez użycia narzędzi wyregulować położenie wiązań w kierunku przód-tył, odpowiednio do panujących warunków śniegowych, natomiast stabilizująca nogę blokada zapewnia bezpieczeństwo i poczucie pewności podczas dynamicznej, wyczynowej jazdy. Wiązanie jest kompatybilne wyłącznie z płytą Turnamic® IFP.

Przyjazna dla użytkownika regulowana konstrukcja
Konstrukcja TURNAMIC® oferuje możliwość łatwego wpinania i wypinania butów oraz dostosowania środka ciężkości wiązania do panujących warunków bez użycia narzędzi.

Szybka konfiguracja bez użycia narzędzi
Zastosowanie systemów zapięć Double Lock Slider (w zestawach wyczynowych) i Clip Lock Slider pozwala na prosty montaż i regulację położenia wiązania na nowej płycie IFP.

Flex dostosowany do techniki klasycznej
Klasyczny fleksor z możliwością wymiany bez użycia narzędzi umożliwia progresywne przenoszenie mocy i lepszą kontrolę nart podczas jazdy stylem klasycznym.

characteristics

Product

More Information
SKU RJJ1001 0000TU

Other Features

More Information
Bindings weight 200 g / pair
Mechanism Manual
Bindings system IFP
Bindings flex Classic
Bindings platform (mm) 57
Recommended ski boots size 35 - 52
Unisex Nordic Bindings Race Pro Classic
Color:000
loading