Boards TEMPLAR

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Perfektní all-mountain snowboard, který se hodí pro středně pokročilé a pokročilé snowboardisty. TEMPLAR je prkno, kterému můžete důvěřovat v každém terénu a za všech podmínek. Vyvážená flexe a technologie hran Serrated Edges Vám zajistí...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 153 155 158
Waist (cm) 24.7 TO 25CM NA NA
Stance width min/max (cm) 51 TO 64CM NA NA
Inserts setback (mm) 13 TO 20MM NA NA
Radius (m) 7.4 TO 8M RADCUT NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of TEMPLAR

charakteristika

Více informací
Hmotnost 2970gr (158)
SKU REHWC11 000

Materials

Více informací
Jádro WOOD 6420

Profil

Více informací
Flex rate FLEX 6/10
Inserts number 6*2
Rocker Camber AMPTEK ALL MOUNTAIN
Sidecuts SERRATED EDGES (5S) + RADCUT (RELAXED)
Tvar DIRECTIONAL

Base

Více informací
Tuhost skluznice 4400 SINTERED

Popis

Perfektní all-mountain snowboard, který se hodí pro středně pokročilé a pokročilé snowboardisty. TEMPLAR je prkno, kterému můžete důvěřovat v každém terénu a za všech podmínek. Vyvážená flexe a technologie hran Serrated Edges Vám zajistí sebevědomé držení a přehraňování, všestranný profil AmpTek zajišťuje tu správnou kombinaci energie, odrazu a nadnášení tak, že si můžete být jisti tolerantními jízdními vlastnostmi za každých podmínek.

Why choose the TEMPLAR

AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.

SERRATED EDGES 5S

Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.

TEMPLAR
loading