Skis SUPER 7 HD

Dostupný set s vázáním
Zvolte, prosím, jednu z možností

 


alpine skis

Ski selection, both model and length, always will be a very personal and subjective decision. When making your length decision, we have found the following factors should be taken into consideration.

Optimal ski length is typically determined by the following order: weight, ability, height, and aggressiveness. Less aggressive advancing skiers should error on the shorter size, while more aggressive and accomplished skiers may choose to move up a size.

 

 

  Beginner Intermediate Confirmed Expert
PISTE
(React/Nova)
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm Your height
ALL MOUNTAIN
(Experience)
Your height - 10 cm Your height - 5 cm Your height Your height + 5 cm
FREERIDE
(7 Series)
Your height - 5 cm Your height Your height Your height + 5 cm
FREESTYLE
 
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm


  
  
  

The most celebrated powder ski in the world, the all-new SUPER 7 HD continues to make powder skiing easier, more natural, and more fun. Featuring our all-new Air Tip 2.0 and Carbon Alloy Matrix technologies, at 116mm underfoot, the SUPER 7 HD...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 172 180 188
Tip dimensions (mm) 140 NA NA
Waist dimensions (mm) 116 NA NA
Tail dimensions (mm) 130 NA NA
Radius (m) 20m NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of SUPER 7 HD

charakteristika

Více informací
SKU RAGQM01 000
Weight 4.0 KG/PAIR (188cm)

Bindings

Více informací
Bindings system OPEN

Materials

Více informací
Core PAULOWNIA WOOD CORE
Reinforcements CARBON ALLOY MATRIX

Profil

Více informací
Construction RECTANGULAR SIDEWALL
Rocker POWDER ROCKER
Sidecuts dimensions (mm) 140 - 116 - 130
Sidecuts profile CENTERED SIDECUT

Popis

The most celebrated powder ski in the world, the all-new SUPER 7 HD continues to make powder skiing easier, more natural, and more fun. Featuring our all-new Air Tip 2.0 and Carbon Alloy Matrix technologies, at 116mm underfoot, the SUPER 7 HD supplies effortless floatation and instant speed control for unrivaled big-mountain performance in the deepest snow conditions. 
Sety dostupné s tímto produktem

Výsledky testů

POWDER - Skiers choice “POWDER ” Skiers choice
Blister Recommended “Blister Recommended”
Editors Choice “Editors Choice”
Gear Guide “Gear Guide”
Access-Perf “Access” Perf
Ski Magazine - Official selection “Ski Magazine ” Official selection

Why choose the SUPER 7 HD

AIR TIP 2.0

Technologie AIR TIP 2.0 spočívá ve vyztuženém 3D designu, který je lehčí a pevnější, je zárukou více energie, stability a lepšího nadnášení. Hmotnost je koncentrována pod vázáním, je tak možné odlehčit špičky a paty, což přináší lepší nadnášení a usnadňuje manévrování v nejhlubším sněhu.

CARBON ALLOY MATRIX

Vlákna nové generace CARBON ALLOY MATRIX jsou zárukou jedinečné energie, stability a spolehlivého držení na hraně, zároveň jsou však také velmi lehká. Unikátní způsob pletení karbonových/bazaltových vláken v kombinaci s vyztužením ze skleněných vláken zajišťuje skvělou ovladatelnost, odolnost a maximální možnou absorpci nárazů. Carbon Alloy Matrix zvyšuje výkonnost v lyžovaní či už z hľediska přilnavosti, přesnosti a tolerance, anebo stability a ovládání. Karbon poskytuje lepší tuhost, nižší hmotnost a účinnější přenos energie, zatímco bazalt přispívá svými tlumícími vlastnostmi, které zvyšují stabilitu.

SIDEWALL

Konstrukce SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie.

POWDER ROCKER

POWDER TURN ROCKER progresivní profil rocker/camberu byl navržen pro jízdu v prašanu a je zárukou vyvážení, všestrannosti a skvělého nadnášení v prašanu. Má 50% tradiční camber - průhyb v oblasti vázání a dalších 50% ke špičce a patě lyží. Tradiční průhyb poskytuje sílu, energii a výborné držení na hraně na tvrdém povrchu. Velký rocker průhyb v přední části lyže poskytuje vynikající nadnášení v prašanu. Rocker na zadní části lyže má tvar, který poskytuje lyžaři vhodnou pozici na pohotovou změnu směru se současně kontrolovatelnou rychlostí.

PAULOWNIA WOODCORE - CAM

Tato vysoce výkonná sendvičová konstrukce využívá lehké jádro ze dřeva paulovnie, které umožňuje snížit celkovou hmotnost lyže až o 30 %, zvyšuje tak navíc mrštnost a živost lyže, lyže je lépe ovladatelná a spolehlivá. Technologie Carbon Alloy Matrix dodává lyži jedinečnou energii, stabilitu a držení na hraně bez nutnosti použití těžkých kovových laminátů.

SUPER 7 HD
0,00 € of reward balance
loading