Skis SKY 7 HD W

Dostupný set s vázáním
Zvolte, prosím, jednu z možností

 


alpine skis

Ski selection, both model and length, always will be a very personal and subjective decision. When making your length decision, we have found the following factors should be taken into consideration.

Optimal ski length is typically determined by the following order: weight, ability, height, and aggressiveness. Less aggressive advancing skiers should error on the shorter size, while more aggressive and accomplished skiers may choose to move up a size.

 

 

  Beginner Intermediate Confirmed Expert
PISTE
(React/Nova)
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm Your height
ALL MOUNTAIN
(Experience)
Your height - 10 cm Your height - 5 cm Your height Your height + 5 cm
FREERIDE
(7 Series)
Your height - 5 cm Your height Your height Your height + 5 cm
FREESTYLE
 
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm


  
  
  

The ultimate fusion of lightweight agility and freeride versatility, the all-new SKY 7 HD W offers uncompromising free-touring performance. Whether skiing the resort or backcountry touring, the 98mm waist combined with new Air Tip 2.0 and Carbon...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 156 164 172 180
Tip dimensions (mm) 128 NA NA NA
Waist dimensions (mm) 98 NA NA NA
Tail dimensions (mm) 118 NA NA NA
Radius (m) 13m NA NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of SKY 7 HD W

charakteristika

Více informací
SKU RAGQP03 000
Weight 3,1 KG / PAAR (164cm)

Bindings

Více informací
Bindings system OPEN

Materials

Více informací
Core PAULOWNIA WOOD CORE
Reinforcements CARBON ALLOY MATRIX

Profil

Více informací
Construction RECTANGULAR SIDEWALL
Rocker POWDER ROCKER
Sidecuts dimensions (mm) 128 - 98 - 118
Sidecuts profile CENTERED SIDECUT

Popis

The ultimate fusion of lightweight agility and freeride versatility, the all-new SKY 7 HD W offers uncompromising free-touring performance. Whether skiing the resort or backcountry touring, the 98mm waist combined with new Air Tip 2.0 and Carbon Alloy Matrix provides a progressive, lightweight blend of stability, floatation, and edge grip to go wherever the snow takes you.     
Sety dostupné s tímto produktem
NX 12 DUAL B100 Black Sparkle
Cena / balení

Výsledky testů

Back Country Magazine - Gear Guide Select “Back Country Magazine ” Gear Guide Select
Free Rando Mag - Descente “Free Rando Mag ” Descente

Why choose the SKY 7 HD W

AIR TIP 2.0

Technologie AIR TIP 2.0 spočívá ve vyztuženém 3D designu, který je lehčí a pevnější, je zárukou více energie, stability a lepšího nadnášení. Hmotnost je koncentrována pod vázáním, je tak možné odlehčit špičky a paty, což přináší lepší nadnášení a usnadňuje manévrování v nejhlubším sněhu.

CARBON ALLOY MATRIX

Vlákna nové generace CARBON ALLOY MATRIX jsou zárukou jedinečné energie, stability a spolehlivého držení na hraně, zároveň jsou však také velmi lehká. Unikátní způsob pletení karbonových/bazaltových vláken v kombinaci s vyztužením ze skleněných vláken zajišťuje skvělou ovladatelnost, odolnost a maximální možnou absorpci nárazů. Carbon Alloy Matrix zvyšuje výkonnost v lyžovaní či už z hľediska přilnavosti, přesnosti a tolerance, anebo stability a ovládání. Karbon poskytuje lepší tuhost, nižší hmotnost a účinnější přenos energie, zatímco bazalt přispívá svými tlumícími vlastnostmi, které zvyšují stabilitu.

SIDEWALL

Konstrukce SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie.

POWDER ROCKER

POWDER TURN ROCKER progresivní profil rocker/camberu byl navržen pro jízdu v prašanu a je zárukou vyvážení, všestrannosti a skvělého nadnášení v prašanu. Má 50% tradiční camber - průhyb v oblasti vázání a dalších 50% ke špičce a patě lyží. Tradiční průhyb poskytuje sílu, energii a výborné držení na hraně na tvrdém povrchu. Velký rocker průhyb v přední části lyže poskytuje vynikající nadnášení v prašanu. Rocker na zadní části lyže má tvar, který poskytuje lyžaři vhodnou pozici na pohotovou změnu směru se současně kontrolovatelnou rychlostí.

PAULOWNIA WOODCORE - CAM

Tato vysoce výkonná sendvičová konstrukce využívá lehké jádro ze dřeva paulovnie, které umožňuje snížit celkovou hmotnost lyže až o 30 %, zvyšuje tak navíc mrštnost a živost lyže, lyže je lépe ovladatelná a spolehlivá. Technologie Carbon Alloy Matrix dodává lyži jedinečnou energii, stabilitu a držení na hraně bez nutnosti použití těžkých kovových laminátů.

SKY 7 HD W
Barva:000
0,00 € of reward balance
loading