Skis SKY 7 HD

Dostupný set s vázáním
Zvolte, prosím, jednu z možností


  

ALPIN SKI


  

CHOOSING THE RIGHT FIT


  

Your choice of ski, boot design and size will always be a very personal and subjective decision. Here we have compiled some factors that should be taken into account when deciding on which ski size to choose.

Optimal ski length is determined according to (in order): weight, physical ability, skier height and type of skier (aggressive/non-aggressive). Less aggressive skiers should choose a smaller size, while more aggressive and experienced skiers may want to choose a size up.How does it work?


- Measure your height: 175 cm
- Define your skiing level: experienced
- Choose your ski type: piste
- Calculate your required ski length: 175 + Experienced (piste) = 175 + [-5.0] = [170, 175] cm


  


  
 PISTE
(React/Nova)
ALL MOUNTAIN
(Experience)
FREERIDE
(7 Series)
Beginner Your height - 10 cm Your height - 10 cm Your height - 5 cm
Intermediate Your height - 7 cm Your height - 5 cm Your height
Experienced Your height - 5 cm Your height Your height
Expert Your height Your height + 5 cm Your height + 5 cm
The ultimate fusion of lightweight agility and freeride versatility, the all-new SKY 7 HD offers uncompromising free-touring performance. Whether skiing the resort or backcountry touring, the 98mm waist combined with new Air Tip 2.0 and Carbon...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 156 164 172 180 188
Tip dimensions (mm) 128 NA NA NA NA
Waist dimensions (mm) 98 NA NA NA NA
Tail dimensions (mm) 118 NA NA NA NA
Radius (m) 18m NA NA NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of SKY 7 HD

charakteristika

Produkt

Více informací
SKU RAGQP01 000
Weight 3,5 KG/PAIR (180cm)
Sidecuts dimensions (mm) 128 - 98 - 118

Profil

Více informací
Sidecuts profile CENTERED SIDECUT
Rocker POWDER ROCKER
Construction RECTANGULAR SIDEWALL

Materials

Více informací
Core PAULOWNIA WOOD CORE
Reinforcements CARBON ALLOY MATRIX

System

Více informací
Bindings system OPEN

Popis

The ultimate fusion of lightweight agility and freeride versatility, the all-new SKY 7 HD offers uncompromising free-touring performance. Whether skiing the resort or backcountry touring, the 98mm waist combined with new Air Tip 2.0 and Carbon Alloy Matrix provides a progressive, lightweight blend of stability, floatation, and edge grip to go wherever the snow takes you.    
Sety dostupné s tímto produktem
SPX 12 DUAL B100 Black White
Cena / balení

Výsledky testů

MOUNTAIN EDITOR'S CHOICE “MOUNTAIN EDITOR'S CHOICE”
DSV AWARDS “DSV AWARDS”
PLANET SNOW “PLANET SNOW”
TEST FAVORIT ALL MOUNTAIN - AKA SKIDOR “TEST FAVORIT ALL MOUNTAIN ” AKA SKIDOR

Why choose the SKY 7 HD

AIR TIP 2.0

Technologie AIR TIP 2.0 spočívá ve vyztuženém 3D designu, který je lehčí a pevnější, je zárukou více energie, stability a lepšího nadnášení. Hmotnost je koncentrována pod vázáním, je tak možné odlehčit špičky a paty, což přináší lepší nadnášení a usnadňuje manévrování v nejhlubším sněhu.

CARBON ALLOY MATRIX

Vlákna nové generace CARBON ALLOY MATRIX jsou zárukou jedinečné energie, stability a spolehlivého držení na hraně, zároveň jsou však také velmi lehká. Unikátní způsob pletení karbonových/bazaltových vláken v kombinaci s vyztužením ze skleněných vláken zajišťuje skvělou ovladatelnost, odolnost a maximální možnou absorpci nárazů. Carbon Alloy Matrix zvyšuje výkonnost v lyžovaní či už z hľediska přilnavosti, přesnosti a tolerance, anebo stability a ovládání. Karbon poskytuje lepší tuhost, nižší hmotnost a účinnější přenos energie, zatímco bazalt přispívá svými tlumícími vlastnostmi, které zvyšují stabilitu.

SIDEWALL

Konstrukce SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie.

POWDER ROCKER

POWDER TURN ROCKER progresivní profil rocker/camberu byl navržen pro jízdu v prašanu a je zárukou vyvážení, všestrannosti a skvělého nadnášení v prašanu. Má 50% tradiční camber - průhyb v oblasti vázání a dalších 50% ke špičce a patě lyží. Tradiční průhyb poskytuje sílu, energii a výborné držení na hraně na tvrdém povrchu. Velký rocker průhyb v přední části lyže poskytuje vynikající nadnášení v prašanu. Rocker na zadní části lyže má tvar, který poskytuje lyžaři vhodnou pozici na pohotovou změnu směru se současně kontrolovatelnou rychlostí.

PAULOWNIA WOODCORE - CAM

Tato vysoce výkonná sendvičová konstrukce využívá lehké jádro ze dřeva paulovnie, které umožňuje snížit celkovou hmotnost lyže až o 30 %, zvyšuje tak navíc mrštnost a živost lyže, lyže je lépe ovladatelná a spolehlivá. Technologie Carbon Alloy Matrix dodává lyži jedinečnou energii, stabilitu a držení na hraně bez nutnosti použití těžkých kovových laminátů.

SKY 7 HD
Barva:000
0,00 € of reward balance
loading