Helmets PROGRESS - EPP - MIPS

Inovativní kombinace komfortu, ochrany a lehkého designu - to je nová lyžařská helma PROGRESS MIPS. Paměťová pěna EPP In-Mold zvyšuje odolnost helmy a zajišťuje pohlcování nárazů. Díky konstrukci In-Mold je zajištěno snížení hmotnosti. Helma...
Zobrazit více

helmets 

A good-fitting helmet shouldn't compress your head, but should remain well positioned when/if your head is shaken. You can use a tape string or our Head Sizer to measure the circumference of your head, passing over your ears and staying 0.78 inches above your eyebrows. Many of our helmets have a knob to adjust and fine-tune the fit for additional comfort and safety. Ideally, with the helmet on, you should be able to twist the helmet forward and back and see your eyebrows moving along with it. If the helmet slides forward or back too easily and/or without eyebrow movement, it's not providing the ideal fit.

 

RACE / FREE

   

ALL MOUNTAIN

SIZE / TAILLE

CM

INCHES

SIZE / TAILLE

CM

INCHES

XS

53 - 54

20.9 - 21,3

M - L

55 - 58

21.7 – 22.8

S

55 - 56

21.7 - 22

L - XL

59 – 62

23.2 – 24.4

M

57 - 58

22.4 – 22.8

L

59 - 60

23.2 – 23.6

XL

60 - 61+

23.6 - 24

 

KIDS / ENFANT

XXS

XS/S

M/L

Head size / Tour de tête (cm / in)

48-52

18.9-20.5

52-54

20.5-21.3

53-56

20.9-22.0

 

Details of PROGRESS - EPP - MIPS

Specifikace

Inovativní kombinace komfortu, ochrany a lehkého designu - to je nová lyžařská helma PROGRESS MIPS. Paměťová pěna EPP In-Mold zvyšuje odolnost helmy a zajišťuje pohlcování nárazů. Díky konstrukci In-Mold je zajištěno snížení hmotnosti. Helma napomáhá díky technologii MIPS snížení rotační síly při nárazu a snižuje tak pravděpodobnost zranění mozku. Nastavitelná velikost helmy a systém nastavitelných průduch zajišťuje vysoký komfort.
PROGRESS - EPP - MIPS

charakteristika

Více informací
Certifikace CE EN1077 - ASTM 2040
Chráni? brady No
Hmotnost 490g
Klapky na uši Compatible système audio
Nastavení velikosti FIT SYSTEM
Odv?trávání 5 conduits d'aération
Polstrování Calotins fourrure lavables
Povrchová úprava skeletu Mat
SKU RKGH200 000
Sizes 0ML, LXL
Vn?jší skelet PC In Mold
Vnit?ní skelet Multi-impact EPP
PROGRESS - EPP - MIPS

Questions

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the PROGRESS - EPP - MIPS

IMPACTS TECHNOLOGY

I malé nárazy, které nezanechají na helmě viditelné známky, mohou ve skutečnosti snížit spolehlivost helmy při budoucích nárazech. Abychom Vám mohli zaručit větší odolnost helem, představujeme Vám novou technologii IMPACTS. Tato technologie zajišťuje prémiovou odolnost vůči vícenásobným nárazům a zároveň neubírá helmě na kráse, komfortu a nepřidává na hmotnosti.

ACTIVE VENTILATION

Technologie ACTIVE VENTILATION využívá nastavitelné ventilační průduchy, které umožňují zvyšovat nebo snižovat průtok vzduchu a díky tomu Vám poskytují možnost v helmě regulovat teplotu.

IN MOLD

Konstrukce IN MOLD využívá 1 mm tlustý plát z polykarbonátu, který tvoří vnější plášť, do kterého je zevnitř přímo vstřikována absorpční pěna PSE. Konstrukce je mnohem lehčí a helma lépe sedí na hlavě.

MIPS

Technologie MIPS pomáhá minimalizovat poranění mozku, hlavně v případech nárazů v šikmém úhlu, kdy se při pádu nebo nárazu vytváří rotační síla. Konstrukční část, která se nachází mezi vnějším pláštěm a hlavou se při nárazu posunuje. Tato posuvná akce má za následek snížení rotační síly při nárazu a minimalizuje tak poškození mozku.

EPP MULTI-IMPACT

Technologie EPP používá pěnu z expandovaného polypropylenu, což je jistý typ paměťové pěny. To znamená, že je helma odolná vůči většímu počtu malých nárazů, při kterých je schopna si zachovat schopnost absorpce nárazů. Produkty jsou v souladu s normami CE.

SIZE ADJUSTMENT

Systém nastavení velikosti pomocí kolečka v zadní části helmy umožňuje přesnější nastavení velikosti a poskytuje více pohodlí.

PROGRESS - EPP - MIPS
loading