Skis MF R-RSKIN IFP

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Elitní závodní lyže MF R-SKIN RACE jsou modelem Martina Fourcada, byly navrženy s mohérovými pásy a jsou určeny pro velmi zkušené lyžaře a závodníky. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®, nová podložka IFP je zárukou přirozené flexe...
Zobrazit více
Rozm?ry vykrojení
44 //mm
Level
Začátečník
Expert
Usage
On trail
Off trail

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of MF R-RSKIN IFP

charakteristika

Více informací
Hmotnost 550 gr / pair
Jádro lyže Nomex
Konstrukce lyže Activ'cap
Podložka IFP
Referen?ní velikost 198
SKU RHGCP10 000
Sizes 186, 191, 198, 203, 208
Za?azení lyží RACE EXPERt
Úprava skluznice K7000 / RSKIN Expert

Profil

Více informací
Rozm?ry vykrojení 44 //
MF R-RSKIN IFP

Popis

Elitní závodní lyže MF R-SKIN RACE jsou modelem Martina Fourcada, byly navrženy s mohérovými pásy a jsou určeny pro velmi zkušené lyžaře a závodníky. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®, nová podložka IFP je zárukou přirozené flexe pro jedinečnou přesnost a skluz. Vyměnitelný mohérový pás (100-150) dní zaručuje spolehlivý odraz ve všech podmínkách bez nutnosti přípravy skluznice.
MF R-RSKIN IFP

Questions

Why choose the MF R-RSKIN IFP

R-SKIN TECH

Skluznice R-SKIN nevyžaduje přípravu voskem a je určena pro použití mohérových pásů. Je zárukou spolehlivého odrazu i skluzu bez nutnosti předchozí přípravy lyže.

HONEYCOMB STRUCTURE

Velmi lehká konstrukce HONEYCOMB zaručuje jedinečné kompresní vlastnosti a poměr odolnosti a hmotnosti. Je zárukou jedinečné energie a přesnosti při sjezdu.

NUMERIC FINISH

Povrchová úprava skluznice NUMERIC FINISH byla vyvinuta závodním oddělením a slibuje optimální skluz za každých podmínek.

ACTIV CAP

Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.

MF R-RSKIN IFP
loading