Boards JUSTICE

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Dámský snowboard JUSTICE je plný oceněných inovací a technologií, poskytuje freeridový výkon příští generace. Hodí se do prašanu nebo pro all-mountain. Technologie vykrojení RadCut a 2° sklon skluznice je zárukou plynulého přehraňování, hravosti a...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Usage
On trail
Off trail

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of JUSTICE

charakteristika

Více informací
Hmotnost 2620gr (149)
Referen?ní velikost 149 (cm)
SKU REGWC18 000
Sizes 145, 149, 153
Snow - Radius 5.2 TO 6.6M RADCUT
Snow - Stance width min/max 48 TO 60CM

Materials

Více informací
Jádro WOOD 5620

Profil

Více informací
Flexe TWIN ALL MOUNTAIN
Nastavení inzertu 10MM
Po?et inzert? 6*2
Rocker Camber AMPTEK ALL MOUNTAIN
St?ed 24.2 TO 24.6CM
Tvar DIRECTIONAL
Typ TWIN ALL-MOUNTAIN
Vykrojení SERRATED EDGES (5S) + RADCUT (INTERMEDIATE)

Base

Více informací
Tuhost skluznice 7500 SINTERED

Popis

Dámský snowboard JUSTICE je plný oceněných inovací a technologií, poskytuje freeridový výkon příští generace. Hodí se do prašanu nebo pro all-mountain. Technologie vykrojení RadCut a 2° sklon skluznice je zárukou plynulého přehraňování, hravosti a uvolněného pocitu při jízdě v prašanu. Technologie hran Serrated Edges je zárukou energie, výbušnosti a držení na hraně pro oddané milovníky all-mountain a freestylu, kteří hledají energii a výkon.

Why choose the JUSTICE

AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.

ABS

ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.

CARBON

Kombinace vysoké flexibility s vysokou tažnou silou, nízkou hmotností a vysokou odolností. To vše dokazuje, že karbonová jádra byla ta pravá volba pro energické odrazy.

FLEX 8

Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (10), takže můžete zvolit prkno, které bude nejlépe odpovídat úrovni Vašich dovedností. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

RADCUT

Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází na špičce i patě do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší. Technologie RADCUT je nabízena v několika verzích dle stylu jízdy konkrétního jezdce. Agresivnější vykrojení je zárukou rychlejších, živějších oblouků, zatímco mírnější vykrojení zajistí pohodové, plynulé oblouky.

ARAMID (A.K.A. Kevlar®)

ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.

GLASS FIBER

SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.

ROLLER BC

Technologie Jib Roller spočívá v 3° přizvednutí hran po celé délce prkna. Hrany jsou díky tomu 1,5 mm nad sněhem. Tato technologie zaručuje jedinečnou kontrolu na hranách a usnadňuje přehraňování bez zachytávání hrany.

SERRATED EDGES 5S

Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.

TWIN ALL MOUNTAIN

Symetrická flexe TWIN ALL-MOUNTAIN je pod vázáním tužší pro lepší odraz, a ve středu je také tužší, čímž je zajištěna lepší stabilita ve vysokých rychlostech.

WOOD CK1

Jádro WOOD C/K z jediného typu dřeva s karbonovými a kevlarovými vlákny ve středové části. Toto jádro je zárukou pro snadnou manipulaci.

JUSTICE
loading