Skis Unisex Racing Skis Hero Athlete Gs (R22)

 


alpine skis

Ski selection, both model and length, always will be a very personal and subjective decision. When making your length decision, we have found the following factors should be taken into consideration.

Optimal ski length is typically determined by the following order: weight, ability, height, and aggressiveness. Less aggressive advancing skiers should error on the shorter size, while more aggressive and accomplished skiers may choose to move up a size.

 

 

  Beginner Intermediate Confirmed Expert
PISTE
(React/Nova)
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm Your height
ALL MOUNTAIN
(Experience)
Your height - 10 cm Your height - 5 cm Your height Your height + 5 cm
FREERIDE
(7 Series)
Your height - 5 cm Your height Your height Your height + 5 cm
FREESTYLE
 
Your height - 10 cm Your height - 7 cm Your height - 7 cm Your height - 5 cm


  
  
  

HERO ATHLETE GS představují novou úroveň závodních lyží pro elitní juniorské závodníky. S inovovanou technologií LCT (Line Control Technology) a závodní konstrukcí představují optimální přesnost, rovnováhu a energii. LCT eliminuje počet kmitů...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 165 170 175 182
Tip dimensions (mm) 106 104 102 103
Waist dimensions (mm) 65 65 65 65
Tail dimensions (mm) 87 87 85 85
Radius (m) 19 20 23 25
Ski weight (kg/pair) NA NA NA 5.2

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Unisex Racing Skis Hero Athlete Gs (R22)

charakteristika

Více informací
SKU RAHDM01 000
Weight 4,2 KG/PAIR (182cm)

Bindings

Více informací
Bindings system R22

Materials

Více informací
Core ASH DŘEVĚNÉ JÁDRO

Profil

Více informací
Construction RECTANGULAR SIDEWALL
Rocker OVERSIZED
Sidecuts dimensions (mm) 102 - 65 - 84
Sidecuts profile OVERSIZED

Popis

HERO ATHLETE GS představují novou úroveň závodních lyží pro elitní juniorské závodníky. S inovovanou technologií LCT (Line Control Technology) a závodní konstrukcí představují optimální přesnost, rovnováhu a energii. LCT eliminuje počet kmitů lyže a dodává lyžím maximální stabilitu pro úplnou kontrolu dráhy lyží, čímž napomáhá závodníkům vypracovat se na větší úroveň.

Why choose the Unisex Racing Skis Hero Athlete Gs (R22)

LCT TECHNOLOGY

LCT inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová patentovaná konstrukce LCT (Line Control Technology) poskytuje jedinečnou energii, plynulost a stabilitu za každých podmínek. Integrovaný nosník do středu jádra od špičky po patu eliminuje počet kmitů lyže, čímž zabezpečuje stabilitu a dynamickou kontrolu dráhy lyží.

TITANAL

TITANAL titanalové vrstvy optimalizují tlumení, zajišťují stabilitu, torzní tuhost, jedinečnou energii, přesnost a ten nejlepší výkon při sjezdu.

RECTANGULAR SIDEWALL

RECTANGULAR SIDEWALL konstrukce spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními stěnami - bočnicemi po celé délce lyže. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie.

ON TRAIL ROCKER

ON TRAIL ROCKER profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

ASH WOODCORE

ASH WOOD jádro z jasanového dřeva je velmi pevné, odolné a ovysoké hustotě. Slouží k eliminaci vibrací a zajištění stability v rychlosti.

Unisex Racing Skis Hero Athlete Gs (R22)
Barva:000
loading