Boards CIRCUIT WIDE

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

CIRCUIT je prkno určené pro začátečníky a mírně pokročilé, je zárukou pohodlí a tolerantní all-mountain jízdy, takže se jezdec může soustředit na každý oblouk a pilovat techniku. Profil rockeru AmpTek Auto Turn se postará o snadné ovládání ve...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 156 161 166
Waist (cm) 26.1 TO 26.6CM NA NA
Stance width min/max (cm) 46 TO 62CM NA NA
Inserts setback (mm) 20MM NA NA
Radius (m) 7.7 TO 8.2M NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of CIRCUIT WIDE

charakteristika

Více informací
Hmotnost 3100gr (161)
SKU REHWP12 000

Materials

Více informací
Jádro WOOD 5620

Profil

Více informací
Flex rate FLEX 4/10
Inserts number 4*4
Rocker Camber AMPTEK AUTO-TURN
Sidecuts SINGLE RADIUS
Tvar DIRECTIONAL

Base

Více informací
Tuhost skluznice 4400 EXTRUDED

Popis

CIRCUIT je prkno určené pro začátečníky a mírně pokročilé, je zárukou pohodlí a tolerantní all-mountain jízdy, takže se jezdec může soustředit na každý oblouk a pilovat techniku. Profil rockeru AmpTek Auto Turn se postará o snadné ovládání ve všech sněhových podmínkách a dobré nadnášení bez nežádoucího zachytávání hrany. S tímto prknem se pokroky dostaví opravdu rychle.

Why choose the CIRCUIT WIDE

AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů . AMPTEK AUTO TURN mají měkčí konce a jsou měkčí pod vázáním, představují se s 20 % camberem pod vázáním a 80 % rockerem na koncích pro hravé, plynulé oblouky v každém terénu a sněhových podmínkách.

ABS

LCT Technologie s integrovaným centrálním ABS vystužovacím nosníkem, který zlepšuje celkový výkon lyže, držení na hraně a zvyšuje úroveň všestrannosti.

FLEX 4

Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

GLASS FIBER

SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.

WOOD (3510 + 5620 + 6420)

Klasické dřevěné jádro je vyrobeno z jediného typu dřeva, které je vertikálně laminované a zajišťuje tak odolnost a komfort.

DIRECTIONAL ALL MOUNTAIN

Flexe DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN je ve středu a pod zadní nohou tužší pro lepší kontrolu a stabilitu a pod přední nohou je o něco měkčí pro usnadnění vstupu do oblouku.

CIRCUIT WIDE
loading