Skis Men's Freeride Skis Sky 7 Hd


  

ALPIN SKI


  

CHOOSING THE RIGHT FIT


  

Your choice of ski, boot design and size will always be a very personal and subjective decision. Here we have compiled some factors that should be taken into account when deciding on which ski size to choose.

Optimal ski length is determined according to (in order): weight, physical ability, skier height and type of skier (aggressive/non-aggressive). Less aggressive skiers should choose a smaller size, while more aggressive and experienced skiers may want to choose a size up.How does it work?


- Measure your height: 175 cm
- Define your skiing level: experienced
- Choose your ski type: piste
- Calculate your required ski length: 175 + Experienced (piste) = 175 + [-5.0] = [170, 175] cm


  


  
 PISTE
(React/Nova)
ALL MOUNTAIN
(Experience)
FREERIDE
(7 Series)
Beginner Your height - 10 cm Your height - 10 cm Your height - 5 cm
Intermediate Your height - 7 cm Your height - 5 cm Your height
Experienced Your height - 5 cm Your height Your height
Expert Your height Your height + 5 cm Your height + 5 cm
Jedinečné spojení nízké hmotnosti, obratnosti a freeridové všestrannosti, nové lyže SKY 7 HD přináší nekompromisní free-touringový výkon. Nezáleží zda lyžuješ i stoupáš na odlehlých svazích, 98mm pod vázáním v kombinaci s inovovanou špičkou...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 156 164 172 180 188
Tip dimensions (mm) 128 128 128 128 128
Waist dimensions (mm) 94 96 96 98 98
Tail dimensions (mm) 118 118 118 118 118
Radius (m) 11 13 15 18 20
Ski weight (kg/pair) NA NA NA 3.5 NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Men's Freeride Skis Sky 7 Hd

charakteristika

Produkt

Více informací
SKU RAIQP01 000
Weight 3,5 KG/PAIR (180cm)
Sidecuts dimensions (mm) 128 - 98 - 118

Profil

Více informací
Sidecuts profile CENTERED
Rocker CENTROVANÉ
Construction RECTANGULAR SIDEWALL

Materials

Více informací
Core PAULOWNIA DŘEVĚNÉ JÁDRO
Reinforcements UHLÍK ALLOY MATRIX

System

Více informací
Bindings system OPEN

Popis

Jedinečné spojení nízké hmotnosti, obratnosti a freeridové všestrannosti, nové lyže SKY 7 HD přináší nekompromisní free-touringový výkon. Nezáleží zda lyžuješ i stoupáš na odlehlých svazích, 98mm pod vázáním v kombinaci s inovovanou špičkou Air-Tip 2.0 a Carbon Alloy Matrix technologií ti zabezpečí směs stability, klidného nadnášení a grip na hraně všude kam tě sníh zavede.

Why choose the Men's Freeride Skis Sky 7 Hd

AIR TIP

AIR TIP technologie špičky redukuje její hmotnost a koncentruje hlavní hmotu do středu lyže pro lepší manévrovatelnost a lehké ovládání.

CENTERED SIDECUT

CENTERED SIDECUT krátké, hluboké vykrojení pod vázáním dodává lyžím jedinečnou energii a spolehlivé držení na hraně v těžišti, zatímco na koncích lyže se stará o jejich ovladatelnost. Rádius dodáva vynikající grip a sílu přímo pod chodidlo, zatímco krátké vykrojení umožňuje jednoduché ovládání a hravost lyží.

CARBON ALLOY MATRIX

Vlákna nové generace CARBON ALLOY MATRIX jsou zárukou jedinečné energie, stability a spolehlivého držení na hraně, zároveň jsou však také velmi lehká. Unikátní způsob pletení karbonových/bazaltových vláken v kombinaci s vyztužením ze skleněných vláken zajišťuje skvělou ovladatelnost, odolnost a maximální možnou absorpci nárazů. Carbon Alloy Matrix zvyšuje výkonnost v lyžovaní či už z hľediska přilnavosti, přesnosti a tolerance, anebo stability a ovládání. Karbon poskytuje lepší tuhost, nižší hmotnost a účinnější přenos energie, zatímco bazalt přispívá svými tlumícími vlastnostmi, které zvyšují stabilitu.

RECTANGULAR SIDEWALL

RECTANGULAR SIDEWALL konstrukce spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními stěnami - bočnicemi po celé délce lyže. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie.

POWDER ROCKER

POWDER TURN ROCKER progresivní profil rocker/camberu byl navržen pro jízdu v prašanu a je zárukou vyvážení, všestrannosti a skvělého nadnášení v prašanu. Má 50% tradiční camber - průhyb v oblasti vázání a dalších 50% ke špičce a patě lyží. Tradiční průhyb poskytuje sílu, energii a výborné držení na hraně na tvrdém povrchu. Velký rocker průhyb v přední části lyže poskytuje vynikající nadnášení v prašanu. Rocker na zadní části lyže má tvar, který poskytuje lyžaři vhodnou pozici na pohotovou změnu směru se současně kontrolovatelnou rychlostí.

PAULOWNIA WOODCORE

Tato vysoce výkonná sendvičová konstrukce využívá lehké jádro ze dřeva paulovnie, které umožňuje snížit celkovou hmotnost lyže až o 30 %, zvyšuje tak navíc pohyblivost a živost, lyže je lépe ovladatelná a spolehlivá. Technologie Carbon Alloy Matrix dodává lyži jedinečnou energii, stabilitu a držení na hraně bez nutnosti použití těžkých kovových nebo laminátových vrstev.

Men's Freeride Skis Sky 7 Hd
Barva:000
0,00 €
loading