Bindings SPX 12 KONECT DUAL B80 BLACK/ICON

SPX 12 DUAL KONECT je výkonný integrovaný systém viazania, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Poskytuje spoľahlivú silu zapnutia a najdlhšiu elastickú dráhu na trhu, okamžitý prenos energie, presnosť, kontrolu lyží s perfektným...
Zobrazit více
Barva:000

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART

Details of SPX 12 KONECT DUAL B80 BLACK/ICON

Specifikace

SPX 12 DUAL KONECT je výkonný integrovaný systém viazania, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Poskytuje spoľahlivú silu zapnutia a najdlhšiu elastickú dráhu na trhu, okamžitý prenos energie, presnosť, kontrolu lyží s perfektným tlmením nárazov, čím redukuje nežiadúce vypínanie. Systém nastavenia umožňuje rýchle prispôsobenie viazania podľa lyžiarok ( ALPINE, GRIP WALK, WTR (Walk-to-Ride)).

charakteristika

Produkt

Více informací
SKU FCHC006 0000TU
Weight 1230 g ½ PAIR
DIN 3,5-12

Toe piece

Více informací
Toe piece anti-friction AFC Konect
Toe piece type Full Action

Heel piece

Více informací
Heel piece type SPX

Brake

Více informací
Brake width (mm) < 80 mm

Adjustment

Více informací
Length ajustment 260-377 mm

System

Více informací
System Konect

Why choose the SPX 12 KONECT DUAL B80 BLACK/ICON

KONECT

Vázání KONECT bylo navrženo tak, aby bylo zárukou jedinečné přesnosti a okamžitého přenosu energie stejně jako klasické vázání. Tento integrovaný systém vázání zajišťuje přirozenou flexi pro spolehlivou kontrolu a snadné přizpůsobení dle velikosti boty (260-377mm).

MULTI DIRECTIONNAL RELEASE

LOOK je jediný výrobce lyžařských vázání, který vyvinul vázání uvolňující botu směrem nahoru, který funguje nezávisle na patce a zaručuje tak efektivní ochranu v případě pádu.

LONG ELASTICITY

Delší elastická dráha zajišťuje spolehlivé držení vázání přesně když to potřebujete. Vázání LOOK nabízí nejdelší elastickou dráhu a urychluje návrat vázání do původní polohy, zajišťuje efektivní pohlcování nárazů.

DUAL

Technologie LOOK DUAL je kompatibilní s tradičními podrážkami sjezdových bot (ISO 5355), podrážkami GRIPWALK® i WTR. Jsou zárukou rychlého přizpůsobení požadovaného modelu.

SPX 12 KONECT DUAL B80 BLACK/ICON
Barva:000
loading