Bindings SPX 12 DUAL B100 Black White

SPX 12 DUAL je výkonné all-mountain viazanie, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Poskytuje spoľahlivú silu zapnutia a najdlhšiu elastickú dráhu na trhu, okamžitý prenos energie, presnosť, kontrolu lyží s perfektným tlmením...
Zobrazit více
Barva:000
Orientační cena : 199,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2019

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART 2019

Details of SPX 12 DUAL B100 Black White

Specifikace

SPX 12 DUAL je výkonné all-mountain viazanie, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Poskytuje spoľahlivú silu zapnutia a najdlhšiu elastickú dráhu na trhu, okamžitý prenos energie, presnosť, kontrolu lyží s perfektným tlmením nárazov, čím redukuje nežiadúce vypínanie. Systém nastavenia umožňuje rýchle prispôsobenie viazania podľa lyžiarok ( ALPINE, GRIP WALK, WTR (Walk-to-Ride)).
SPX 12 DUAL B100 Black White

charakteristika

Více informací
DIN 3,5-12
Hmotnost 1110 g ½ PAIR
SKU FCHA041 0000TU

Heel piece

Více informací
Typ patky SPX

Adjustment

Více informací
Nastavení délky 45 mm

Toe piece

Více informací
Typ špi?ky Full Action
Špi?ka proti t?ení AFD DUAL
SPX 12 DUAL B100 Black White

Why choose the SPX 12 DUAL B100 Black White

SPX

Design patky SPX (elastická dráha 27 mm) je zárukou bezkonkurenčního pohlcování nárazů, zabraňuje nechtěnému uvolnění vázání a díky tomu zvyšuje úroveň kontroly a bezpečnosti. Větší velikost patky zajišťuje efektivní přenos energie.

MULTI DIRECTIONNAL RELEASE

LOOK je jediný výrobce lyžařských vázání, který vyvinul vázání uvolňující botu směrem nahoru, který funguje nezávisle na patce a zaručuje tak efektivní ochranu v případě pádu.

FULL ACTION TOE

Technologie špičky FULL ACTION TOE zajišťuje 45 mm elastickou dráhu a 180⁰ úhel vypínání vázání. Je tak ideálním kompromisem mezi držením a uvolněním vázání a velmi efektivně přenáší energii.

LONG ELASTICITY

Delší elastická dráha zajišťuje spolehlivé držení vázání přesně když to potřebujete. Vázání LOOK nabízí nejdelší elastickou dráhu a urychluje návrat vázání do původní polohy, zajišťuje efektivní pohlcování nárazů.

OPEN BINDING

Tradiční vázání je možné přišroubovat na jakékoliv „flat" lyže bez podložky, které jsou dostupné na trhu.

DUAL

Technologie LOOK DUAL je kompatibilní s tradičními podrážkami sjezdových bot (ISO 5355), podrážkami GRIPWALK® i WTR. Jsou zárukou rychlého přizpůsobení požadovaného modelu.

SPX 12 DUAL B100 Black White
Orientační cena : 199,99 €
loading