Bindings NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE

NX 12 DUAL KONECT je ľahký integrovaný systém viazania, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Vystužená špička Full Action v kombinácii s NX pätkou poskytuje účinný prenos energie, tlmenie nárazov a jednoduchý systém...
Zobrazit více
Orientační cena : 0,00 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2019

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this page: SIZING CHART 2019

Details of NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE

Specifikace

NX 12 DUAL KONECT je ľahký integrovaný systém viazania, ktoré vyhovuje viacerým štandartom lyžiarskej obuvi. Vystužená špička Full Action v kombinácii s NX pätkou poskytuje účinný prenos energie, tlmenie nárazov a jednoduchý systém zapínania/vypínania. Systém nastavenia kompatibility umožňuje rýchle prispôsobenie viazania podľa lyžiarok ( ALPINE, GRIP WALK, WTR (Walk-to-Ride)).
NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE

charakteristika

Více informací
DIN 3,5-12
Hmotnost 1130 g ½ PAIR
SKU FCHC021 0000TU
Systém Konect

Heel piece

Více informací
Typ patky NX

Adjustment

Více informací
Nastavení délky 260-377 mm

Toe piece

Více informací
Typ špi?ky Full Action
Špi?ka proti t?ení AFC Konect
NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE

Why choose the NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE

KONECT

Vázání KONECT bylo navrženo tak, aby bylo zárukou jedinečné přesnosti a okamžitého přenosu energie stejně jako klasické vázání. Tento integrovaný systém vázání zajišťuje přirozenou flexi pro spolehlivou kontrolu a snadné přizpůsobení dle velikosti boty (260-377mm).

MULTI DIRECTIONNAL RELEASE

LOOK je jediný výrobce lyžařských vázání, který vyvinul vázání uvolňující botu směrem nahoru, který funguje nezávisle na patce a zaručuje tak efektivní ochranu v případě pádu.

FULL ACTION TOE

Technologie špičky FULL ACTION TOE zajišťuje 45 mm elastickou dráhu a 180⁰ úhel vypínání vázání. Je tak ideálním kompromisem mezi držením a uvolněním vázání a velmi efektivně přenáší energii.

TOOLFREE ADJUSTMENT

Integrovaný systém vázání LOOK je zárukou jednoduchého nastavení velikosti bez nářadí dle délky podrážky, a hodí se na několik velikostí bez nutnosti přemontování vázání.

KIT ONLY

Dostupné jen v setu „lyže+vázání".

NX

Nízká hmotnost, jednoduchý design a dostatečná úroveň držení při sjezdu - to je vázání NX.

DUAL

Technologie LOOK DUAL je kompatibilní s tradičními podrážkami sjezdových bot (ISO 5355), podrážkami GRIPWALK® i WTR. Jsou zárukou rychlého přizpůsobení požadovaného modelu.

NX 12 KONECT DUAL B100 BLACK/WHITE
Orientační cena : 0,00 €
loading